Broneeri nüüd

Lisateenused

PEOJÄRGNE KORISTAMINE - 25€

Kui sünnipäev läbi, siis lilled kaenlasse ja kingid näppu ning meie koristame mänguruumid ise!

*Korduvkasutatavate nõude kasutamisel tuleb nõud ise puhtaks pesta. Kui soovite, et meie seda teeme, siis lisandub nõudepesu eest 15€. Nõudepesu pakume vaid õhtustele pidudele (18-21).

Koristamine

KORDUVKASUTATAVAD NÕUD - TASUTA

Kui hoolid loodusest ja soovid kokku hoida ühekordsete nõude ostu pealt, siis pakume kasutamiseks bambustaldrikuid- ja joogitopse, nisuõlekõrrest koogitaldrikuid ja metallist söögiriistu. Nõusid jagub 40 inimesele.

Nõud tuleb ise puhtaks pesta.

Õhtustele pidudele (18-21) pakume lisateenusena ka nõude pesemist - 15€.

Nõud

NÄOMAALINGUD - 70€/1h

Näomaalinguid teeb Grimmikooli õppejõud ja rahvusvahelise näomaaligute konkursi võitja Ursula Otsing.

Ühes tunnis jõuab näomaalija teha umbes:

  1. hästi lihtsaid ja väikseid -15 nägu tunnis
  2. keskmisi 8-10 nägu tunnis
  3. suuri ja keerukamaid 5-7 nägu tunnis

Lisaks saab teha ka vesitätoveeringuid - 30€/30min.

Näomaaling Jänes Näomaaling Ükssarvik Näomaaling Vikerkaar

GLITTERTÄTOVEERINGUD - 60€/1h

Glittertätoveeringuid teeb Grimmikooli õppejõud ja rahvusvahelise näomaaligute konkursi võitja Ursula Otsing. Tunnis jõuab teha ~12 last.

Lisaks saab teha ka vesitätoveeringuid - 30€/30min.

ÕHUPALLILOOMAD - 95€/1h

Meelika Mäeorg teeb kõige vahvamaid õhupalliloomi!

Pikkadest õhupallidest valmivad õhupallifiguurid panevad särama iga lapse silmad. Pidudel valmivad üldjuhul ühest kuni neljast pallist koosnevad kujundid. Õhupallimeisterdaja suudab teha üle 300 erineva disainiga õhupallifiguuri. Laske vabalt fantaasial lennata ja pange õhupallimeistri võimed proovile!

Õhupalliloomad Õhupalliloomad käed Õhupalliloomad koer

Õhupalliloomadele lisaks saab tellida ka vesitätoveeringuid, igale lapsele 1 pilt. Vesitätoveeringute hind kokku 30€.

Vesitätoveeringud ehk vesipildid mis kantakse käele või jalale püsivad mitmeid päevi, isegi kuni üks nädal. Pildi kandmine nahale võtab aega kuni 1 minut. Valida on võimalik 500 erineva pildi seast. Ei karda vett ega niiskust.

Vesitätoveeringud

TOIT PEOLAUALE - al 70€

Sünnipäevale tulles on peolaud hea ja paremaga kaetud!

MAITSED KARBIS LINDA MAITSED CATERING pakub imeilusaid suupiste karpe. Valik on suur ja kindlasti leiab igaüks just endale üritusele
sobiva.

MERE MAITSED KARBIS (4KG) (145€ + KM) Erinevad juurviljad koos soolalõhe, suitsulõhe, india pähkli-basiiliku pesto, quacamole, forellimarja, baguette saia ning ürdi-toorjuustuga.

meremaitsed

MAGUSAD MAITSED KARBIS (4KG) (135€ + KM) Puuviljavaagen koos nutella, kondenspiima, maapähklivõi ja vaarikamoosiga. Lisaks šokolaadiküpsised, rummipallid ning blondie koogi ampsud.

magusadmaitsed

VÄRVILISED MAITSED KARBIS (4KG) (120€ + KM) Erinevad puu- ja juurviljad koos peedihummuse, india pähkli-basiiliku pesto, ürdi-toorjuustu, murakamoosi, prosciutto singi, salaami rooside, valiku juustude ning leivalistega.

värvilisedmaitsed

EESTI MAITSED KARBIS (4KG) (105€ + KM) Erinevad juurviljad koos peedihummuse, munavõi, vürtsikilu, kartulisalati, musta leiva ning hapukurgiga.

eestimaitsed

VEGAN MAITSED KARBIS (4KG) (85€ + KM) Erinevad puu- ja juurviljad koos peedi-, kikerhernehummuse ning leivalistega.

veganmaitsed

KOOKER MINIPANNKOOGID Vahva peolaud soolaste ja magusate minipannkookidega ning jookidega! Torela annab sooduskoodi, millega saab pannkoogid Torelasse osavamalt kohale tellida!

Kooker

MÕMMI PAKETT 15-LE - 175€ -Sisaldada: -Mini-burger kanašnitsliga, värske tomati-ja-hapu kurgiga 15tk -Tortilla valik 1.2 kg (Singi tortilla, Tuunikala tortilla, Lumekrabiliha tortilla) -Lavašikrõpsud hapukoore kastmega (1 vaagen/170g) -Viineripirukad 30 tk -Kevadrullid kastmega 30 tk -Juurviljavaagen 1kg -Puuviljavaagen 1,5 kg

uhke tarkcatering toitlustus tarkcatering

TERVISLIKUD SNÄKID FRUITFUNKT - al 41€

Fruitfunk on:

Peppa pakk 20-le - 41€

Paki hinnaks vastavalt siis kas väiksem või suurem kogus happybage ja multibag minipakke:

Peppa

Paw Patrol pakk 20-le - 41€

Paki hinnaks vastavalt siis kas väiksem või suurem kogus happybage ja multibag minipakke:

Unicorn pakk 20-le - 41€

Paki hinnaks vastavalt siis kas väiksem või suurem kogus happybage ja multibag minipakke:

unicorn

Fruitfunk pakk 20-le - 47€

Paki hinnaks vastavalt siis kas väiksem või suurem kogus multibag minipakke:

ÕIE LIMONAAD - 3,5L / 18€

ÕIE koduleht

LOODUSLIKEST KOOSTISAINETEST JOOK Vähe suhkrut, palju head!

limonaad

Kihisev angervaksajook Angervaksaõitest valmistatud karastusjook, milles on vaid väheke suhkrut ja pisut mulle. Angervaks on pärit Eesti metsaservadest, raiesmikelt, kraavipervedelt. Õied on hoolikalt korjatud, kuivatatud ja sorteeritud, et jook valmiks vaid ilusatest õitest, sest vaid nii tuleb maitse tõeliselt kirgas ja puhas. Magustamiseks kasutame heledat rafineerimata suhkrut, mis annab joogile pisut särtsakama maitse ja säilitab angervaksa helekuldse värvi.

Koostis: vesi, angervaksasiirup (vesi, angervaks, rafineerimata suhkur), sidrunhape, süsihappegaas

RETROVAHVLID - 8€/10tk

Klassikalised krõbedad retrovahvlid.

Koostis: 82% Eesti või, talumunad, roosuhkur, vanillisuhkur, kaneel, täispiim (3,8%- 4,2%), nisujahu ja täisteranisujahu.

10tk - 8€

20tk - 16€

30tk - 24€

40tk - 32€

50tk - 40€

Vahvlid

PEOBOX - al 49€

Peobox on renditav peokomplekt, mille abil saad katta laua ja dekoreerida temaatiliselt peokoha.

MUGAV. KIIRE. KESKKONNASÄÄSTLIK. Täpsemad hinnad ja pakettide tutvustamised

Frozen Peobox0 Peobox1 Kosmos

JÄÄTISEMASIN - al 59€

Pehme jäätise masinaga saab külalistele pakkuda mõnusat jäätist! Lapsed saavad endale ka ise jäätist serveerida! Enim tellitud maitsed on vanilje ja šokolaad.

*Jäätisemasina rent koos 30 vahvlijäätise ja ühe topsi kaunistustega (minivahukommid) 59€. *Jäätisemasina rent koos 40 vahvlijäätise ja ühe topsi kaunistustega (minivahukommid) 69€. *Jäätisemasina rent koos 50 vahvlijäätise ja ühe topsi kaunistustega (minivahukommid) 79€

Valikus on ka uusi ja väga põnevaid maitseid:

Jäätisemasin Plakat

VEGAN: Veganit saab 40 kaupa (69€)

POPCORNIMASIN - 69€

Kui lapsed muud sünnipäevapeol ei söö, siis popcorni söövad kindlasti!! Rendi peoks lahe popcornimasin, nii on lastel võimalus maitsva näksi valmimist ise vaadata! Popkorni masina rent + 1 kg popkorni maisi+ 10 popkorni topsi. 1kg popkorni maisist valmib ca 30 topsi popkorni

Lisapopkorn 500 gr 2,50€ Lisatopsid 10tk 4,00€

icecream

JÄÄTISE- JA POPCORNIMASIN - 109€

Kaks masinat korraga! Sünnipä€valaps saab pakkuda oma külalistele nii soolast kui ka magusat näksi! Pakett sisaldab popkornimasina renti (1kg popkorni+10 topsi) ja jäätisemasina renti (4 l vanilje jäätise segu + 40 vahvlit). 1kg popkornimaisist valmib ca 30 topsi popkorni.

Lisapopkorn 500 gr 2,50€. Lisatopsid 10tk 4,00€

icecreampopcorn

SUHKRUVATIMASIN - 55€

Laste sünnipäevade tõeline hitt. Suhkruvatt valmib 60 sekundiga ja selle valmistamine on väga lihtne. Suhkru kulu 1 portsioni kohta 12-18 grammi. Hinnas on: suhkruvatimasin, kuppel, suhkru dosaator, 1kg suhkrut, 50 puidust pulka. Võimalik saada värvilisi erinevate maitsetega suhkruid.

Suhkruvatimasin

FOTOGRAAF - 155€/~2h

Meie fotograafiks on väga tore Helen Tulp, kes jäädvustab lapse sünnipäeva kõik ehedad emotsioonid ja parimad hetked! Tema portfoolioga saab tutvuda siin: helentulp.com

Helen on lastega vaba suhtleja ja teeb pilte peo algusest kuni tordi lahtilõikamiseni. Pildistab nii üldist mänguhoogu, portreesid ja soovikorral ka perepilte ning grupipilte fotoseina juures. Kui vanematel on erisoove, siis arvestab nendega alati. Ühest sünnipäevapeost valmib digialbum ~200 pildiga. Pildid valmivad nädalaga ja albumile ligipääs saadetakse privaatse lingina, kust on võimalik pildid alla laadida või otse sõpradega jagada. NB! Antud hind kehtib sünnipäeva pildistamisel! Eriürituste pildistamiseks küsida pakkumist!

Fotograaf Fotograaf1

VIDEOGRAAF - 300€/3h

Lapse sünnipäeva säravamad ja tähtsamad hetked kvaliteetselt videopildile!

Videograaf Marge Prints filmib pidu kuni 3h – alates külaliste saabumistest kuni tordi lõikamiseni. Peost valmib korralikult kokku monteeritud, helindatud, parimate hetkedega 5 minutiline video.
Valmis video saab sünnipäevalaps endale USB mälupulgal 4K kvaliteedis.

Peokülalised saavad filmi vaadata privaatselt lingilt internetis.

www.kuulidmuuvid.ee

Fotograaf

PUTUKAPROGRAMM - 120€/60min

Meie putukate programm võimaldab luua putukatega lähedast kontakti turvalises keskkonnas. Programmis on kesksel kohal elusate eksootiliste putukate vaatlemine ning soovi korral ka kätte võtmine. Lisaks uuritakse värvikirevaid ja kummalisi prepareeritud putukaid läbi klaasi ja binokulaari suurenduse. Kõige selle käigus tutvutakse putukate välimuslike ja käitumuslike iseärasustega. Programmi eesmärk on luua lastes empaatia ja parem mõistmine neist endast nii erineva eluvormi suhtes. Meie eesmärk on inspireerida last end ümbritsevat rohkem märkama ja uurima.

Soovitatav laste vanus on 5+.

Loodusluup1 Loodusluup2 Loodusluup3 Loodusluup4 Loodusluup5 Loodusluup6 Loodusluup7 Loodusluup8

PEOJUHT - al 180€

Merros Stuudio vahvad peojuhid aitavad teha sünnipäevad kordumatuks! Merli Hirbaum ise on väikese beebiga kodune ning peojuhina ei osale. Valikus on mitmed kostümeeritud tegelaskujud ja programmid pikkusega 1-1,5h.

Tegelaskujud: Rapuntsel, Pipi Pikksukk, Mereröövel, Indiaanlane, Lumivalgeke, Lotte, Jänku Juss, Nõiatüdruk, Haldjas, Printsess, Frozen Anna, Frozen Elsa, Detektiiv, Minni Hiir, Professor Siiri, Ükssarvik, Päkapikk, Troll Poppy, Vaiana.

Täpsem info programmide kohta: merrosstuudio.ee/programmid/ või merli.rosar@gmail.com.

Kui valite mängutoa broneerimisel peojuhi, siis võtame Teiega peagi ühendust, et täpsustada kõik sellega seonduv (peojuhi saadavus, hind, soovitud tegelaskuju jms).

Haldjas Mereröövel Minni Hiir Lotte Pipi Pikksukk

MUSTKUNSTNIK - 115€/30min

Mustkunstnik Richard Samarüütel lisab laste sünnipäevadele maagiat ja unustamatuid trikke.

Richard teeb klassikalisi trikke rõngaste, topside ja pallidega, kuid lisaks ka ka uuema ajastu trikke. Etendust on huvitav vaadata ka täiskasvanutel. Sobib hästi 5-7aastastele lastele.

Richard Samarüütel Richard Samarüütel

TEADUSTEATER- al 110€

TEADUSTEATER - 110€/45min.

Koosneb erinevates katsetest, sealhulgas huvitavad värvimängud, teadusmaagia ja kuivjää võlud. Lapsed saavad tutvust teha nii füüsika- kui ka keemiaseadustega ja seda muidugi väga lihtsas ja lapsesõbralikus võtmes.

Kuulajate arvu maksimum puudub!

LIMA TÖÖTUBA - 12€/in€/45min

Lapsed saavad meisterdada kaks erinevat lima ja neid erinevate sädeluste ja elementidega kaunistada. Lapsed saavad limad endale. Lisaks saavad lapsed kohapeal mängida poolvedela limaga.

Osalejate arv: kuni 12 Hind lapsevanemale / peo korraldajale: <6 in 15€/in ; 7-12 in 12€/in

KEEMIA TÖÖTUBA - 12€/in€/45min

Lapsed tutvuvad labori ohutusreeglitega. Õpime tundma aluseid ja happeid ning ainete tihedusi. Lisaks saab iga laps teha oma vulkaani ja laavalambi.

Osalejate arv: kuni 12 Hind lapsevanemale / peo korraldajale: <6 in 15€/in ; 7-12 in 12€/in

Teadustund

MULLISHOW - al 125€/40min

Mullimeister (http://mullimeister.ee) toob sünnipäevale elevust! Show sisaldab trikke seebimullidega (erineva suurusega mullid, mullilohed, mullitorud, mullibatuut, mulliakvaarium jne).

Mulli-show (ei sisalda õhupalle) 40min/125€

Mulli-show + õhupallid 1-1,5h 1-20 last 1h+/150€

Mulli-show + õhupallid PREMIUM* 1.5h/175€

*Pärast Mullimeistri etteastet saavad kõik lapsed ise suuri mulle puhuda.

Broneerimiseks kirjutada info@mullimeister.ee.

Mullishow

KOOGITOPPERID JA BÄNNERID - al 6€

Lapse sünnipäevatordi aitab eriliseks muuta Anneli Nahk, kes meisterdab nimelisi glitter-koogitoppereid ja “palju õnne” bännereid.

KOOGITOPPER - 6€

Hind sisaldab nime ja numbrit. Pöördel on topper valge. Tellides võimalik valida erinevate värvitoonide vahel.

Topper1 Topper2 Glitter2

BÄNNER - 1,5€ tähelipuke

“Palju õnne” bänner muudab sünnipäeva pidulikuks. Bänner valmistatakse Teie valitud värvides. Tähed saab valida, kas matid, kergelt sätendavad või peegelefektiga. Võimalik juurde tellida ka lapse nime ja vanusega lipukesed.

Banner1 Banner2 Banner3 Värvivalik1 Värvivalik2 Värvivalik3 Glitter1

ÕHUPALLID - al 26€

Õhupallid teevad alati laste tuju heaks! Õhupallid kaunistavad Torela peoruumi ning jäävad kodus veel pikaks ajaks pidu meenutama! Meil on pakkuda koostöös Peoboxiga 10 erinevat paketti! Õhupallide värvid saab klient ise valida. Numbripallide värvivalik: hõbe, kuldne, must, heleroosa, helesinine, kuldneroosa. Hind sisaldab ka transporti!

ÕHUPALLIKOMBO 5 latekspalli + 1 fooliumpall - 26€

ÕHUPALLIKOMBO 7 latekspalli + 1 fooliumpall - 30€

pallikombo_7+1.jpg

ÕHUPALLIKOMBO 9 latekspalli - 29€

pallikombo9.jpg

ÕHUPALLIKOMBO 9 latekspalli + 1 fooliumpall - 34€

pallikombo_9+1.jpg

ÕHUPALLIKOMBO 9 latekspalli + 1 suur numbripall - 41€

pallikombo_9+1n.jpg

ÕHUPALLIKOMBO 9 latekspalli + 1 fooliumpall + 1 suurt numbripalli - 46€

pallikombo_9+1+1.jpg

ÕHUPALLIKOMBO 9 latekspalli + 1 fooliumpall + 2 suurt numbripalli - 57€

pallikobo_9+1+2n.jpg

ÕHUPALLIDEST DEKORATSIOON - alates 38€

Villikka Events teeb lapse peo eriliseks oma ilusate õhupallidest dekoratsioonidega! Peo lõpus saab kaunistuse koju viia

  1. Õhupalli vanik karuga - 2 meetrit, hind 38€
  2. Džungli teemaline poolkaar - 2 meetrit (valikus ahv/zebra/leopard), hind 48€
  3. Roosa vanik lipsuga - 1.7 meetrit, hind 38€
  4. Merineitsi saba - 2.7 meetrit, hind 48€

Õhupalli vanik karuga Džungel zebra poolkaar Džungel ahv poolkaar Džungel leopard poolkaar Roosa vanik lipsuga Merineitsi saba

PINATA - alates 22€

Telli sünnipäevale vahva pinata! Pinata on täidetud kas õhupallikeste või konfetidega. Kaasas pulk ja riputamiseks nöör. Kommid ei kuulu hinna sisse ja pinata tuleks kommidega ise täita. Pinata tuuakse peo alguseks kohale.

  1. Väike 22€ (mahutab 1,5-2kg komme)
  2. Keksmine 37€ (mahutab 2,5+kg komme)

Pinata, Paw Patrol Pinata, Kiisu Pinata, Laama