Broneeri nüüd

Lisateenused

PEOJÄRGNE KORISTAMINE - 25€

Kui sünnipäev läbi, siis lilled kaenlasse ja kingid näppu ning meie koristame mänguruumid ise!

*Korduvkasutatavate nõude kasutamisel tuleb nõud ise puhtaks pesta. Kui soovite, et meie seda teeme, siis lisandub nõudepesu eest 15€. Nõudepesu pakume vaid õhtustele pidudele (18-21).

Koristamine

KORDUVKASUTATAVAD NÕUD - TASUTA

Kui hoolid loodusest ja soovid kokku hoida ühekordsete nõude ostu pealt, siis pakume kasutamiseks bambustaldrikuid- ja joogitopse, nisuõlekõrrest koogitaldrikuid ja metallist söögiriistu. Nõusid jagub 40 inimesele.

Nõud tuleb ise puhtaks pesta.

Õhtustele pidudele (18-21) pakume lisateenusena ka nõude pesemist - 15€.

Nõud

NÄOMAALINGUD - 50€/1h

Näomaalinguid teeb Grimmikooli õppejõud ja rahvusvahelise näomaaligute konkursi võitja Ursula Otsing.

Ühes tunnis jõuab näomaalija teha umbes:

  1. hästi lihtsaid ja väikseid -15 nägu tunnis
  2. keskmisi 8-10 nägu tunnis
  3. suuri ja keerukamaid 5-7 nägu tunnis

Glittertätoveeringud on lisaks 45€ tunnis ja kuni 12 last.

Näomaaling Jänes Näomaaling Ükssarvik

ÕHUPALLILOOMAD - 80€/1h

Meelika Mäeorg teeb kõige vahvamaid õhupalliloomi!

Pikkadest õhupallidest valmivad õhupallifiguurid panevad särama iga lapse silmad. Pidudel valmivad üldjuhul ühest kuni neljast pallist koosnevad kujundid. Õhupallimeisterdaja suudab teha üle 300 erineva disainiga õhupallifiguuri. Laske vabalt fantaasial lennata ja pange õhupallimeistri võimed proovile!

Õhupalliloomad Õhupalliloomad käed Õhupalliloomad koer

Õhupalliloomadele lisaks saab tellida ka vesitätoveeringuid, igale lapsele 1 pilt. Vesitätoveeringute hind kokku 20€.

Vesitätoveeringud ehk vesipildid mis kantakse käele või jalale püsivad mitmeid päevi, isegi kuni üks nädal. Pildi kandmine nahale võtab aega kuni 1 minut. Valida on võimalik 500 erineva pildi seast. Ei karda vett ega niiskust.

Vesitätoveeringud

TOIT PEOLAUALE - al 60€

Sünnipäevale tulles on peolaud hea ja paremaga kaetud!

KOOKER MINIPANNKOOGID - al 60€ Vahva peolaud soolaste ja magusate minipannkookidega ning jookidega. Koogid ja lisandid on serveeritud armsates pruunides peokarpides. Karpidel on sisu kirjeldavad sildikesed. Lisaks kuuluvad komplekti tillukesed biomärgistusega lootsikud, kahvikesed ja salfad, et mõnus ja käepärane süüa oleks.

Kooker

Sünnipäevapakett 5-le külalisele Pakett sisaldab: Soolased minipannkoogid -Singi-juustutäidisega minipannkoogid 50 tk -Kana-paprikatäidisega minipannkoogid 50 tk Kastmed: tillikaste (100ml), tšillimajonees (100ml), küüslaugukaste (100ml) Magusad minipannkoogid -Minipannkoogid 100 tk Lisandid: vaarika toormoos (100ml), kondenspiim (100ml), Nutella (100ml), Maitsete Majaka soolakaramelli kaste (100ml), Joogid Rabarberilimps 3 pdl Õunalimps 2 pdl

Paketi maksumus 5-le: 60€ Paketi maksumus 10-le: 110€ Paketi maksumus 15-le: 150€ Paketi maksumus 20-le: 190€

MAITSEV SÜNNIPÄEVALAUD 15-LE - 104,90€

-Tortilla valik 1.2 kg (Singi tortilla, Tuunikala tortilla, Lumekrabiliha tortilla) -Kananagitsad kastmega (750 gr) -Mini viineripirukad 30 tk -Lavašikrõpsud hapukoore kastmega (1 vaagen/170g) -Kevadrullid kastmega 20 tk -Juurviljavaagen 1 kg

maitsev

UHKE SÜNNIPÄEVALAUD 15-LE - 134€ -Mini-burger kana šnitsliga, värske tomati-ja-hapu kurgiga 15tk -Tortilla valik 1.2 kg (Singi tortilla, Tuunikala tortilla, Lumekrabiliha tortilla) -Lavašikrõpsud hapukoore kastmega (1 vaagen/170g) -Viineripirukad 30 tk -Kevadrullid kastmega 20 tk -Juurviljavaagen 1kg -Puuviljavaagen 1,5 kg

uhke

ÕIE LIMONAAD - 3,5L / 18€

ÕIE koduleht

LOODUSLIKEST KOOSTISAINETEST JOOK Vähe suhkrut, palju head!

limonaad

Kihisev angervaksajook Angervaksaõitest valmistatud karastusjook, milles on vaid väheke suhkrut ja pisut mulle. Angervaks on pärit Eesti metsaservadest, raiesmikelt, kraavipervedelt. Õied on hoolikalt korjatud, kuivatatud ja sorteeritud, et jook valmiks vaid ilusatest õitest, sest vaid nii tuleb maitse tõeliselt kirgas ja puhas. Magustamiseks kasutame heledat rafineerimata suhkrut, mis annab joogile pisut särtsakama maitse ja säilitab angervaksa helekuldse värvi.

Koostis: vesi, angervaksasiirup (vesi, angervaks, rafineerimata suhkur), sidrunhape, süsihappegaas

RETROVAHVLID - 8€/10tk

Klassikalised krõbedad retrovahvlid.

Koostis: 82% Eesti või, talumunad, roosuhkur, vanillisuhkur, kaneel, täispiim (3,8%- 4,2%), nisujahu ja täisteranisujahu.

10tk - 8€

20tk - 16€

30tk - 24€

40tk - 32€

50tk - 40€

Vahvlid

DONUTS - al 1,5€/tk

Selleks, et sünnipäev veelgi paremini veerekeks, on meil maailma parimad donutsid! Mei donutsid valmivad käsitööna ja spetsiaalselt just teie peoks. Lisaks tavavalikus olevatele kaunistustele, võtame vastu ka eritellimusi. Laste nimedega donutsid, üksksarvikud, jalgpall, Käpapatrull, printsessi temaatika - muudame kõik donutsisoovid reaalsuseks! NB! Erisoovidele ei kehti tavahind! Tordi asemel saab sünnipäeva lõpuks pakkuda donutsi-torni!

1tk - 2€

4tk - 7€

6tk - 10€

8tk - 13€

10tk - 15€

Donuts Donuts1 Donuts2

PEOBOX - al 49€

Peobox on renditav peokomplekt, mille abil saad katta laua ja dekoreerida temaatiliselt peokoha.

MUGAV. KIIRE. KESKKONNASÄÄSTLIK. Täpsemad hinnad ja pakettide tutvustamised

Frozen Peobox0 Peobox1 Kosmos

JÄÄTISEMASIN - 69€

Pehme jäätisemasin valmistab 1 tunni ja 15 minutiga 40 pehmet jäätist. Kaasa tuleb jäätis ja 40 vahvlit (või pooled vahvlid, pooled topsid). Lapsed saavad endale ise jäätist serveerida. Maitsed on hetkel vanilje ja šokolaad, võimalik on teha ka teisi maitseid.

Jäätisemasin

JÄÄTISE LISANDID + 9€ Jäätise kaunistuste komplekt: vahukommid, nonparellid, piimašokolaadi puiste ja tumedad krõbedad kakaoküpsise tükid. Kaunistused on 180ml kaanega topsis.

Jäätiselisandid

SUHKRUVATIMASIN - 55€

Laste sünnipäevade tõeline hitt. Suhkruvatt valmib 60 sekundiga ja selle valmistamine on väga lihtne. Suhkru kulu 1 portsioni kohta 12-18 grammi. Hinnas on: suhkruvatimasin, kuppel, suhkru dosaator, 1kg suhkrut, 50 puidust pulka. Võimalik saada värvilisi erinevate maitsetega suhkruid.

Suhkruvatimasin

FOTOGRAAF - 155€/~2h

Meie fotograafiks on väga tore Helen Tulp, kes jäädvustab lapse sünnipäeva kõik ehedad emotsioonid ja parimad hetked! Tema portfoolioga saab tutvuda siin: helentulp.com

Helen on lastega vaba suhtleja ja teeb pilte peo algusest kuni tordi lahtilõikamiseni. Pildistab nii üldist mänguhoogu, portreesid ja soovikorral ka perepilte ning grupipilte fotoseina juures. Kui vanematel on erisoove, siis arvestab nendega alati. Ühest sünnipäevapeost valmib digialbum ~200 pildiga. Pildid valmivad nädalaga ja albumile ligipääs saadetakse privaatse lingina, kust on võimalik pildid alla laadida või otse sõpradega jagada. NB! Antud hind kehtib sünnipäeva pildistamisel! Eriürituste pildistamiseks küsida pakkumist!

Fotograaf Fotograaf1

VIDEOGRAAF - 300€/3h

Lapse sünnipäeva säravamad ja tähtsamad hetked kvaliteetselt videopildile!

Videograaf Marge Prints filmib pidu kuni 3h – alates külaliste saabumistest kuni tordi lõikamiseni. Peost valmib korralikult kokku monteeritud, helindatud, parimate hetkedega 5 minutiline video.
Valmis video saab sünnipäevalaps endale USB mälupulgal 4K kvaliteedis.

Peokülalised saavad filmi vaadata privaatselt lingilt internetis.

www.kuulidmuuvid.ee

Fotograaf

PUTUKAPROGRAMM - Mattias Turovski - 160€/45min

Põneva ja erilise programmi raames tutvustatakse nelja erinevat looma - hiidtigu, prussakat, raagritsikat ning hiidtuhatjalaga.

Esitlusel vaadatakse nende pilte, elupaiku ja tutvustatakse ökoloogiat. Lapsed saavad tutvuda loomadega vahetult - loomad liiguvad käest kätte!

Programm loob eeldused selgrootute loomadega iseseisvaks tutvumiseks, suhtlemiseks ja käsitlemiseks, märksõnadega austus ja hool. Soovitatav laste vanus on 5+.

Tigu Prussakas Prussakas1 Sajajalgne

PEOJUHT - al 150€+km

Merros Stuudio vahvad peojuhid aitavad teha sünnipäevad kordumatuks! Merli Hirbaum ise on väikese beebiga kodune ning peojuhina ei osale. Valikus on mitmed kostümeeritud tegelaskujud ja programmid pikkusega 1-1,5h.

Tegelaskujud: Rapuntsel, Pipi Pikksukk, Mereröövel, Indiaanlane, Lumivalgeke, Lotte, Jänku Juss, Nõiatüdruk, Haldjas, Printsess, Frozen Anna, Frozen Elsa, Detektiiv, Minni Hiir, Professor Siiri, Ükssarvik, Päkapikk, Troll Poppy, Vaiana.

Täpsem info programmide kohta: merrosstuudio.ee/programmid/ või merli.rosar@gmail.com.

Kui valite mängutoa broneerimisel peojuhi, siis võtame Teiega peagi ühendust, et täpsustada kõik sellega seonduv (peojuhi saadavus, hind, soovitud tegelaskuju jms).

Haldjas Mereröövel Minni Hiir Lotte Pipi Pikksukk

MUSTKUNSTNIK - 115€/30min

Mustkunstnik Richard Samarüütel lisab laste sünnipäevadele maagiat ja unustamatuid trikke.

Richard teeb klassikalisi trikke rõngaste, topside ja pallidega, kuid lisaks ka ka uuema ajastu trikke. Etendust on huvitav vaadata ka täiskasvanutel. Sobib hästi 5-7aastastele lastele.

Richard Samarüütel Richard Samarüütel

KOLM PÕRSAKEST - al 132€

TEADUSTEATER - 132€/45min.

Teadusetendus on 45-minutiline programm, mis on mõeldud vaatamiseks kuni 30-inimesele ja sobib suurepäraselt just laste sünnipäevadele. Etendus on sobilik kõigile alates neljandast eluaastast ning kava ja katsete seletused kohandatakse vastavalt laste vanusele. Teadusetenduse ajal on lapsed pigem publiku rollis ning esinejad viivad läbi lihtsaid, kuid lustakaid teaduskatseid, seletades katses toimuvat. Laste küsimused saavad vastused ning mõni julgem laps saab paarile katsele ise käed külge panna. Katsed peaksid olema lastele arusaadavad ja huvitavad ning enamasti koduste vahenditega tehtavad, et lastes kasvatada huvi teaduse vastu ja soovi korral saaksid koos vanematega katseid kodus korrata.

Teadusteater

TEADUSTÖÖTUBA - 132€/45min

Teadustöötoas on lastel 45 minuti jooksul võimalus lahendada mõni lustakas teadusülesanne või meisterdada endale üks vinge teaduslik mänguasi. Iga ülesande juures on abiks esinejad, kes tagavad lastele kõik vajalikud vahendid ja juhtnöörid. Ülesandeid aitavad lahendada teadatuntud füüsikaseadused, millele tähelepanu pööratakse ja mille mõju siis ka reaalelus näha saab. Teadustöötuba on hariv ja tööd täis ning sobilik lastele, kes ei soovi käed rüpes istuda ja tahavad midagi oma kätega ära teha. Teadustöötuba on sobilik lastele alates viiendast eluaastast ning gruppidele, mille suurus on kuni 20 last.

Teadustöötuba

TEADUSSHOW - 270€/30min

Kolme Põrsakese teadusshow on tõeliselt vaatemänguline ja meeldejääv elamus. Lahvatama löövad mitmevärvilised leegid, välk ja pauk ning muinasjutulise udu sisse mattuv põrand. Kindlasti rikastab kogu teadusmaagiat ka väike huumor ning mõnus pooltund saab lõbusalt ja põnevalt sisustatud kõigil suurtel ja väikestel teadushuvilistel. Sobilik 7+ aastastele.

Teadusshow

MULLISHOW - al 80€/30min

Mullimeister (http://mullimeister.ee) toob sünnipäevale elevust! Show sisaldab trikke seebimullidega (erineva suurusega mullid, mullilohed, mullitorud, mulli batuut, mulli akvaarium jne).

„Inimene seebimullis” - kõik lapsed võlutakse mulli sisse.

Suured seebimullid 20-30min + õhupallide kujundamine 30-60min.

Kõik lapsed saavad kingituseks õhupallidest kujukese (1-4 õhupallist: loomad, lilled, mõõgad, mütsid jne).

Mulli-show (ei sisalda õhupalle) 30min/80€

Mulli-show + õhupallid 1-20 last 1h/100€

Mulli-show + õhupallid 21-35 last 1-1.5h/115€

Mulli-show + õhupallid PREMIUM* 1-1.5h/125€

*Pärast Mullimeistri etteastet saavad kõik lapsed ise suuri mulle puhuda.

Broneerimiseks kirjutada info@mullimeister.ee.

Mullishow

KOOGITOPPERID JA BÄNNERID - al 6€

Lapse sünnipäevatordi aitab eriliseks muuta Anneli Nahk, kes meisterdab nimelisi glitter-koogitoppereid ja “palju õnne” bännereid.

KOOGITOPPER - 6€

Hind sisaldab nime ja numbrit. Pöördel on topper valge. Tellides võimalik valida erinevate värvitoonide vahel.

Topper1 Topper2 Glitter2

BÄNNER - 1,5€ tähelipuke

“Palju õnne” bänner muudab sünnipäeva pidulikuks. Bänner valmistatakse Teie valitud värvides. Tähed saab valida, kas matid, kergelt sätendavad või peegelefektiga. Võimalik juurde tellida ka lapse nime ja vanusega lipukesed.

Banner1 Banner2 Banner3 Värvivalik1 Värvivalik2 Värvivalik3 Glitter1